EXPO ENERGY Engineering Projects Technical Senior Management

Seyit Ahmet Altıntaş

Ankara Gazi Üniversitesi İşletme mezunu. Solar enerji sektöründe 2010 yılından itibaren Almanya, Avusturya ve Hollanda’da çalışmalar yaptı. 700 Mw proje, 300 Mw saha tecrübesine sahiptir. Kayseri Tomarza, Bünyan, Eskişehir, Tarsus vb lokasyonlarda çeşitli projeleri tamamlamıştır. Elektrikli araçların bataryaları üzerinde çalışmaları devam etmektedir. Almanca bilmektedir.

Burak Duman

İstanbul Yıldız Teknik Üniversitesi Elektrik Mühendisliği mezunu. 2014 yılında Solar enerji sektöründe başladı. 600 Mw proje, 200 Mw saha tecrübesine sahiptir. Antalya Korkuteli 400Mw , Adıyaman Besni 4,5 Mw, Amasya 400 Mw, Aydın Çine 3,5 Mw, Antalya Gazipaşa 100Mw solar enerji projesi tamamlamıştır. İngilizce bilmektedir.

Alman kalitesini keşfedin

Meyer Burger, panellerinin üstün özellikleri ve performansı ile Avrupada 2022 yılında ödül almıştır. Enerji verimliliği ve uzun ömrü ile avurpanın bir numarası olmuştur.

EXPO Energy Engineering

Meyer Burger Bulgaristan, Türkiye ve Çevresi Montaj Yetkilisi

Expo Enerji Mühendislik olarak Bulgaristan, Türkiye ve çevresi Meyer Burger Solar panellerin resmi montaj servisi olarak 1. sınıf hizmet veriyoruz.

EXPO Energy Engineering

Projeniz için detaylı fiyat teklifi isteyin

Adı ve Soyadı
Şirket Adı
Açık Adresiniz
Mahalle - İlçe - İl
E-Posta Adresi
Telefon Numarası
Hangi ürünümüzle ilgileniyorsunuz?
Finansman İhtiyacınız Var mı?
Proje için planladığınız teslim süresi
Projenizle ilgili bize iletmek istediğiniz ihtiyaçlarınız ve talepleriniz